הבית > עלינו

ש'יאמן Yeyang אבן הקבוצה היא יצרנית אבן מובילה שנוסדה בשנת 1993, ממוקם בעיר הולדתו אבן, ש'יאמן andamp; Shuitou. במשך 23 שנים אנו יש כבר התמחה ייצור אבן. Yeyang היא לא רק חברה, אלא קבוצה עם יותר מ-20 מפעלים בבעלות משפחתית.


מאז 1993, השקענו יותר מ-10 מחצבות, כולל השיש הלבן קסטרו, משיש אפור ורמונט, קרח שחור פרח בשיש, גרניט, טרוורטין. עם כוח גדול של 2 בשל מסחר חברות andamp; 3 מפעלים ומקצועי (עם שטח כולל מעל 60, 000 ²;), המשימה שלנו היא לספק שירות מעולה עם מחיר תחרותי ביותר, המוצרים באיכות הטובה ביותר עבור לקוחותינו. זה תענוג גדול לראות לקוחות חדשים רבים הופכים שותפינו רגיל, הגידול הדדית עם הלקוחות שלנו במהלך השנים.

שיש לנו גישה סינים חדשים רבים מחצבות ומציע לנו בחירות של מגוון רחב של הקופה פרמיה מרבית נבחרה מתוך מאות מחצבות. גולות חדשים רבים מן בסין ובארצות אחרות רשומים לפי הבסיס השיש החדש שלנו, עם השטח של יותר מ 60,000 מ"ר. נמשיך להביא כל מיני חדש גולות כדי לעמוד בדרישות שונות של הלקוחות שלנו. ברוכים הבאים לפנות אלינו אם אתה עומד לרכוש חומר חדש מסין.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

חברות ייצוא שלנו:
1. שיאמן Yeyang Imp andamp; Exp ושות', בע מ
2 ש'יאמן Yiqing Imp andamp; Exp ושות', בע מ

3.ENUOGROUPCO., מוגבלת.


מפעלים שלנו:
1. ג'יאנגסו Yeyang אבן תעשיית ושות', בע מ (לוחות שיש, גזור גודל)


2 פוג'יין Yuanhong בנייה חומרים ושות', בע מ (משטחי, יהירות צמרות)


3 מפעל גדול לוחות גרניט Yeyang Shuitou (גרנית בלוחות השיש, גזור גודל)


מפעלים המשפחה שלנו:יותר מ-20 מפעלים בבעלות משפחתית.

המשפחה Yeyang במפעלים-למעלה מ 20 מפעלים אבן סין לספק את הצרכים.


חומרים:
השיש, קוורץ, גרניט, אוניקס, בזלת, צפחה, אבן חול, טרוורטין, בלוסטון, ועוד אבן מלאכותית.


המוצרים העיקריים:
Andamp לוחות השיש; אריחים, גרניט andamp; השיש andamp; משטחי קוורץ, יהירות צמרות, פרוייקט גזור גודל, כיור אבן andamp; אגן, אח, פסיפס, PavingStone andamp; מדרגות, עמודה, פיסול, מזרקה, הגינון אבן, וכו '.


? למהChooseUs?
1 מחיר תחרותי:
כיצרן מקצועי, אנחנו תחרותיים במחיר. בינתיים, כספק מוכר מקומי עם יותר מ-20 מפעלים בבעלות משפחתית, לנו יש מוכר יותר מ-20 מדינות באופן קבוע במחיר הכי שמירת מחיר.


2 מספר מוצרים:
המוצרים שלנו הם במגוון גדול, למשל גרניט, שיש, קוורץ, שוהם, בזלת, צפחה, אבן חול, טרוורטין, בלוסטון, Quartizite, ועוד אבן מלאכותית. רחובות, לוחות, אריחים, משטחי, יהירות צמרות, גזור-גודל, כיור אבן andamp; אגן, אח, פסיפס, אבן משתלבת andamp; מדרגות, עמודה, פיסול, מזרקה, גינון ועוד הינם כולם זמינים במפעל שלנו. לא משנה איזה סוג של חומרים andamp; ? איזו מידה אתה צריך, נהפוך אותו בשבילך.


3 בקרת איכות
כל המוצרים נמצאים תחת בקרת איכות קפדנית שלנו. אנו מבטיחים לך מה שאנחנו מציעים הוא מעולה, איכות המוצרים. מתחילת ההפקה כדי inspectionof סיום סחורות, תשומת לב לכל הפרטים, ואנו מנסים כמיטב יכולתנו כדי למנוע טעויות בקפידה.


4.מעולהשירות
המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו מצוינות בשירות מלא במהלך שיתוף הפעולה, עושה את זה יותר מ-20 שנה. אנו מכבדים את הלקוחות שלנו, ההחלטות שלך. Yeyang אבן קבוצה נוגע מה עניינך, שואפת לספק את האפשרויות הטובות ביותר עבורך.


5 עיצוב מותאם אישית
אם אינך מוצא את המפרט שאת צריכה, אנא פנה אלינו באופן חופשי. ניתן להזמין בכל גודל מותאם אישית בהתאם לדרישות הספציפיות שלך.


נקבל בברכה כל לקוח פוטנציאלי חדש ליצור איתנו קשר. אנחנו לא רק לספק לך את החומרים הנכון בהתבסס על האיכות הנדרשת שלך עם מחיר תחרותי, אלא גם לספק לך שירות מעולה באמצעות תגובה מהירים עם פתרונות בונה. מאמצינו ואת התמיכה שלך מביא את העסק מנצחים, מה שהופך גם לך וגם לנו ללכת רחוק.


יספק לך איתנו מההתחלה עד הסוף!


Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory