הבית > עלינו > פרופיל החברה

שיאמן Yeyang סטון הקבוצה היא יצרנית אבן מובילה שהוקמה בשנת 1993, הממוקם בעיר הולדתו אבן, שיאמן & Shuitou. במשך 23 שנים אנחנו כבר התמחה בייצור אבן. Yeyang היא לא רק חברה, אלא קבוצה עם יותר מ -20 מפעלים בבעלות משפחתית.


מאז 1993, השקענו יותר מ 10 מחצבות, כולל קסטרו לבן שיש, ורמונט שיש שיש, שחור קרח קרח שיש, גרניט טרוורטין. עם כוח גדול של owing 2 חברות המסחר & 3 מוסמך ומקצועי מפעלים (עם שטח כולל מעל 60,000m²;), המשימה שלנו היא לספק שירות מעולה עם מחיר תחרותי ביותר ואת המוצרים האיכותיים ביותר עבור הלקוחות שלנו. זה תענוג גדול שלנו לראות לקוחות חדשים רבים הופכים שותפים קבועים שלנו, ואת הצמיחה ההדדית עם הלקוחות שלנו במהלך השנים האחרונות.

יש לנו גישה רבים חדשים מחצבות השיש הסיני ואנחנו מציעה מגוון רחב של הבחירות של גולות הפרמיה ביותר שנבחרו מתוך מאות מחצבות. גולות חדשות רבות מסין ומדינות אחרות רשומים בבסיס השיש החדש שלנו, עם שטח של מעל 60,000 מטרים רבועים. נמשיך להביא כל מיני גולות חדשות כדי לענות על הדרישות השונות של הלקוחות שלנו. ברוכים הבאים לפנות אלינו אם אתה הולך לרכוש כל חומר חדש מסין.

Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory

חברות הייצוא שלנו:
1.Xiamen Yeyang Imp & Exp ושות 'בע"מ
2.Xiamen Yiqing Imp & Exp ושות 'בע"מ

3.ENUO קבוצתי ושות ', מוגבלת.


המפעלים שלנו:
1.Jiangsu Yeyang סטון תעשיה ושות, בע"מ (לוחות שיש, Cut-to-size)


2.Fujian Yuanhong בניה חומרים ושות 'בע"מ (Countertops, חולצות ההבלים)


3.Shuitou Yeyang גרניט גדול לוחות מפעל (גרניט לוחות, משטחי, גזור לגודל)


מפעלי המשפחות שלנו: למעלה מ -20 מפעלים בבעלות משפחתית.

Yeyang מפעלים משפחתיים - יותר מ -20 מפעלי אבן סין לספק את כל מה שאתה צריך.


חומרים:
שיש, קוורץ, גרניט, אוניקס, בזלת, צפחה, אבן חול, טרוורטין, Bluestone, אבן מלאכותית וכו '


מוצרים עיקריים:
שיש, גרניט & שיש & משטחי קוורץ, צמרות יהירות, פרוייקט לחתוך לגודל, כיור אבן & אגן, אח, פסיפס, אבן ריצוף & מדרגות, עמודה, פיסול, מזרקה, גינון, וכו '


מדוע C U h ?
1. מחיר תחרותי:  
כיצרנית מקצועי, אנחנו תחרותיים במחיר. בינתיים, כמו הספק המקומי ידוע היטב עם יותר מ -20 מפעלים בבעלות משפחתית, אנחנו כבר מוכר ליותר מ -20 מדינות באופן קבוע במחיר החיסכון הגבוה ביותר.


2.Multiple מוצרים:  
המוצרים שלנו הם במגוון גדול, כגון גרניט, שיש, קוורץ, אוניקס, בזלת, צפחה, אבן חול, טרוורטין, Bluestone, Quartizite, אבן מלאכותית וכו 'בלוקים, לוחות, אריחים, משטחי, יהירות צמרות, גזור לגודל, אבן כיור & אגן, אח, פסיפס, ריצוף אבן & מדרגות, עמודה, פיסול, מזרקה, גינון וכו 'כולם זמינים במפעל שלנו. לא משנה איזה סוג של חומר & מה גודל אתה צריך, אנחנו נעשה את זה בשבילך.


3. בקרת איכות
כל המוצרים נמצאים תחת בקרת איכות קפדנית שלנו. אנו מבטיחים לך מה שאנו מציעים הוא מוצרים מעולה ואיכותי. מתחילת הייצור לבדיקה של מוצרים מוגמרים, אנו שמים לב על כל הפרטים ולנסות כמיטב יכולתנו כדי למנוע טעויות בזהירות.


4. שירות מעולה
המשימה שלנו היא לספק ללקוחותינו שירות מלא מעולה במהלך שיתוף הפעולה, וזה עושה את זה במשך 20 שנים. אנו מכבדים אותך, את הלקוחות שלנו ואת ההחלטות שלך. Yeyang סטון הקבוצה נוגעת לך מה הדאגה שואפת לספק את האפשרויות הטובות ביותר עבורך.


5. עיצוב מותאם אישית
אם אינך מוצא את המפרט שאתה צריך, אנא פנה אלינו בחופשיות. כל גודל מותאם אישית יכול להתבצע לפי הדרישות הספציפיות שלך.


אנו מקדמים בברכה כל לקוח פוטנציאלי חדש לפנות אלינו. אנחנו לא רק לספק לך את החומרים הנכונים על בסיס האיכות הנדרשת שלך עם מחיר תחרותי, אלא גם לספק לך שירות מעולה באמצעות תגובה מהירה עם פתרונות בונה. המאמצים שלנו ואת התמיכה שלך מביא את win-win העסק, מה שהופך גם לך וגם לנו ללכת רחוק יותר.


תוכלו לספק אותנו מההתחלה עד הסוף!


Free Estimates & CAD Drawing from Yeyang Stone Factory