שאנש'י השיש גרניט שחור למכירה אמבטיה עם עלות זולה

מטבח גרניט שחור שאנשי משטחי, אמבטיה יהירות צמרות, צמרות האי, בר צמרות, צמרות ספסל, מקסימום עבודה

פרטי המוצר

תיאור המוצר

מטבח גרניט שחור שאנשי משטחי, אמבטיה יהירות צמרות, צמרות האי, בר צמרות, צמרות ספסל, מקסימום עבודה
גושי אבן איכות כיתה
עובדים מיומנים והפקת מדויק
אך ורק בקרת איכות במהלך היצור
מקצוע לארוז בארגזי עץ חזק, מוגן היטב למסירה
טעינת והדקו היטב במפעל על ידי עובדים מנוסים
לנו יש יתרון חשוב בפרוייקטים השיש, מבטיח לך איכות כיתה העליון, מחיר תחרותי, על זמן אספקה עבור משטחי מטבח, יהירות צמרות... עם התמיכה שלנו, שכן חסידות גור פרויקטים יותר ויותר.
1. חומר:
גרניט, שיש, אבן קוורץ, אבנים מלאכותיות
2. צבעים זמינים:
גרניט הסינית:
שאנש'י שחור, פרפר כחול, לבן עור נמר, נמר. עור צהוב, G682 זהב השקיעה, G603 קריסטל לבן, G640 לונה פרל, G664 Bainbrook בראון, Spary לבן, G655 הייזל לבן, פרח גדול G439, Seawave ירוק, Giallo הזהב סתיו...
Wordwide גרניט:
טן בראון, חום שחור, בלטים מוחלטת, טרופי חום, קלדוניה, Saphire חום, אובטובה, לבן קשמיר, קשמיר גלקסי זהב, שחור, Mardura זהב, Giallo Veneziano, סנטה ססיליה, Emperald פרל, שיווה זהב...
השיש:
Emperador כהה / לבן אור, קררה לבן, קריסטל...
קוורץ:
צבע רב, צבע רגיל, מראה, זכוכית, שיש המקורי
צבעים אחרים הנדרשים של אבן טבעית, אבן מלאכותית.
3. גודל זמין:
96andquot; -120andquot; X 26andquot; 96andquot; X 36andquot; 96andquot; X 39andquot; 96andquot; X42andquot; 96andquot; X52andquot;...
34andquot; X22andquot, 36andquot; X22andquot, 72andquot; X22andquot;...
במידה הנדרשת אחרת.
4. עובי: 3/4andquot; 1 1/2andquot; . או אחרים אם במיוחד...
5. גימור קצוות:
Bullnose מלאה, bullnose חצי, שטוח, הקלו (קצה מקל), מסגרת משופעת העליון, רדיוס העליון, למינציה השיש, Ogee לקצה, דופונט, משופע מעובד ומלוטש או אחרים.
6. אריזה: ארגזי עץ חזק
עובדים מיומן שלנו עוקב אחר בקרת איכות קפדנית מההתחלה ועד למסירה סופית.
שם גרניט:שאנש'י שחור, פרפר כחול, נמר העור, G682 השקיעה זהב, G640 לונה פרל, קריסטל G603 לבן, Spary לבנים, הים הבלטי בראון...
צבע: לבן, שחור, צהוב, חום, ירוק, אדום, ורוד...
משטחי 98andquot; X26andquot; , 96andquot; X26andquot; , 108andquot; -120andquot; X26andquot; , 96andquot; X36andquot; ...
יהירות צמרות 36andquot; X22andquot; 25andquot; X22andquot; , 37andquot; X22andquot; , 49andquot; X22andquot; , 72andquot; X22andquot; ...
סיום קצה המשופעים נוחות מלוטש, Bullnose, Ogee, חידוד, Ect
זמן אספקה תוך 15 ימים עבור מיכל 1 ולאחר מכן הספינה שבועי

קשת-בצורת השיש נראה כל כך מושלם.
Arc-shaped countertop looks so perfect. 0011
* למינציה קצוות מלוטשים. אתה יכול למצוא את המקום? פשוט נסתתר המפרק.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0012
* נוקב45° זווית הקצוות הם jointed יחד, אבל המפרק הוא בלתי נראה, כך מושלמת כמו משולב.
Laminated polished edges. Can you find the joint  We just hide the joint 0013
פרופיל קצה השיש YEYANG
Countertops EDGE-PROFILE
איך אנחנו עובדים?-YEYANG
how we work-yeyang_01

ברוכים הבאים לבקר ש'יאמן Yeyang אבן קבוצה. אנחנו מפעל אבן אשר ממוקם ב עיר הולדתו אבן-ש'יאמן andamp; Shuitou ג למעלה מ-23 שנה שאנו יש כבר התמחה ייצור אבן.

ש'יאמן Yeyang אבן הקבוצה היא יצרנית אבן מובילה שנוסדה בשנת 1993, ממוקם בעיר הולדתו אבן, ש'יאמן andamp; Shuitou andamp; העיר ננטונג ליד שנגחאי.

כקבוצה, YEYANG הוא לא יש רק 3 מפעלים עצמו, אלא גם קבוצה עם יותר מ-20 מפעלים בבעלות משפחתית. מאז 1993, השקענו יותר מ-10 מחצבות, לרבות מחצבה משיש לבן, מחצבה משיש אפור, מחצבה משיש שחור, גרניט, טרוורטין.

עם כוח גדול של 2 בשל המסחר companiesandamp; 3 מפעלים ומקצועי (עם השטח הכולל מעל 60, 000 ²), אחד של מפעל גדול הוא במיוחד עבור משטחי קוורץ יהירות צמרות בעיקר עבור שווקי הייצוא; אחרים במפעל אחד הוא התמחה בייצור של טבלת גרניט, חיתוך לפי מידה, משטחי עם 4 gangsaw; המפעל האחרון החדש בעיר נאן טונג ליד שנגחאי נוסדה בשנת 2014 עיבוד שיש, לוח השיש, פרוייקט חיתוך לפי מידה.

שיש לנו גישה סינים חדשים רבים מחצבות ומציע לנו בחירות של מגוון רחב של הקופה פרמיה מרבית נבחרה מתוך מאות מחצבות. גולות חדשים רבים מן בסין ובארצות אחרות רשומים לפי הבסיס השיש החדש שלנו, עם השטח של יותר מ 60,000 מ"ר. נמשיך להביא כל מיני חדש גולות כדי לעמוד בדרישות שונות של הלקוחות שלנו. ברוכים הבאים צרו קשר אם אתם goning לרכוש חומר חדש מסין.

המשימה שלנו היא לספק שירות מעולה עם מחיר תחרותי ביותר, המוצרים באיכות הטובה ביותר עבור לקוחותינו. זה תענוג גדול לראות לקוחות חדשים רבים הופכים שותפינו רגיל, הגידול הדדית עם הלקוחות שלנו במהלך השנים.

יספק לך איתנו מההתחלה עד הסוף!.


נתקל התמקדה ייצור אבן במשך 23 שנים, במפעל האבן Yeyang עכשיו מביא לך באיכות גבוהה, מחיר תחרותי שאנשי השיש גרניט שחור למכירה אמבטיה עם עלות זולה. בעל גישה הרבה מחצבות השיש הסיני, אנחנו עשירים איכות משאבי חומרים. בבקשה ובטוח כדי לקנות את המוצרים הזולים שלנו. כמו כן, משלוח מהיר ושירות מותאם אישית זמינים גם.

חקירה